Nově zrekonstruovana koupelna se sprchovým koutem

Podívejte se na naše referenční projekty koupelen. Tyto projekty byly realizovány v rodinných domech typu Okál. Najdete zde detailní obrázky a popis prací.

Nově zrekonstruovana koupelna se sprchovým koutem
Nově zrekonstruovana koupelna se sprchovým koutem

Nově zrekonstruovana koupelna se sprchovým koutem

Specifikace sprchového koutu

Při rekonstrukci koupelny jsme narazili na výzvu v podobě dřevěného okna. Toto okno nám znemožnilo instalovat posuvné sprchové dveře na celou šířku koupelny, jak je běžné v jiných Okálech. Nakonec jsme se rozhodli pro dvoukřídlý sprchový kout, který nabízí dostatek prostoru pro pohodlné sprchování. Součástí rekonstrukce byla také instalace podomítkové baterie s napojením na ruční i nástěnnou sprchu.

Moderní topná rohož

Pro zvýšení komfortu jsme instalovali elektrickou topnou rohož s digitálním termostatem a barevným displejem. Termostat má navíc programovatelné časování, což umožňuje nastavit časy zapnutí a vypnutí topení pro každý den.

Výměna podlahy a obklady

Dřevotřískovou podlahu ve sprchovém koutu jsme nahradili betonem, zatímco v ostatních částech koupelny jsme použili sádrovláknitou podlahu se suchým podsypem z prvků Fermacell. Obklady koupelny mají rozměry 30x60 cm a jsou ve světle béžovém odstínu. Dekorativní pruh uprostřed stěn dodává prostoru charakter díky svému vzoru a tmavšímu odstínu.

Umyvadlo a úložné prostory

Instalovali jsme dvojité umyvadlo se spodní závěsnou skříňkou v dekoru wenge. Nad umyvadlem je zrcadlo se zabudovaným osvětlením a vlastním vypínačem umístěným ve skřínce. Pro další úložný prostor jsme přidali dvě skříňky umístěné nad sebou v rohu vedle umyvadla.

Zaujala Vás nová koupelna?

Pokud se Vám líbí realizovaná koupelna, neváhejte se na nás obrátit, novou koupelnu si můžete začít užívat již do 10 dnů od zahájení rekonstrukce.

Poptat rekonstrukci koupelny

Rekonstrukce koupelny

Přečtěte si více o rekonstrukci koupelny

Více o rekonstrukci koupelny

Dotační informace

Přečtěte si více o dotačních programech "Nová zelená úsporám", "Light" nebo "Dům po babičce"

Více o dotacích

Sdílet referenci na sociálních síťích