Rekonstrukce koupelny v řadovém domě okál

Podívejte se na naše referenční projekty koupelen. Tyto projekty byly realizovány v rodinných domech typu Okál. Najdete zde detailní obrázky a popis prací.

Rekonstrukce koupelny v řadovém domě okál

Rekonstrukce koupelny v řadovém domě okál

Provedli jsme kompletní rekonstrukci podlahy v řadovém domě Okál. Odstranili jsme stávající dřevotřískovou podlahu a původní tepelnou izolaci. Následně jsme doplnili novou tepelnou izolaci o tloušťce 200 mm a srovnali latěmi. Na to jsme instalovali akustickou pěnovou pásku a zakončili OSB deskou, sádrovláknitou deskou Fermacell a minerální deskou. Pro maximální komfort a snadnou údržbu jsme zvolili vinylovou podlahovou krytinu.

Modernizace zařizovacích předmětů koupelny

Po demontáži všech stávajících zařizovacích předmětů koupelny a osekání keramických obkladů naše týmy instalatérů a elektrikářů provedly výměnu vodovodního, odpadního potrubí a elektroinstalace pro koupelnu.

Zpracování stěn a stropu

Aplikovali jsme parozábranu na všechny stěny a strop. Následně jsme instalovali zelený sádrokarton vhodný do vlhkých prostor. Pro dokonalý vzhled a odolnost proti praskání jsme použili výztužné bandáže a výztužnou pásku Strait-Flex.

Instalace vany a obkladů

Instalovali jsme akrylátovou vanu Ravak a obložili ji Ytongem. Pro maximální odolnost proti vodě jsme provedli hydroizolaci Mapei. Stěny jsme obložili keramickým obkladem a spárovali bílou spárovací hmotou Mapei.

Kompletní vybavení koupelny

Nainstalovali jsme sprchovou zástěnu s tvrzeným sklem, umyvadlovou skříňku, kombinované WC a topný koupelnový žebřík.

Zaujala Vás nová koupelna?

Pokud se Vám líbí realizovaná koupelna, neváhejte se na nás obrátit, novou koupelnu si můžete začít užívat již do 10 dnů od zahájení rekonstrukce.

Poptat rekonstrukci koupelny

Rekonstrukce koupelny

Přečtěte si více o rekonstrukci koupelny

Více o rekonstrukci koupelny

Dotační informace

Přečtěte si více o dotačních programech "Nová zelená úsporám", "Light" nebo "Dům po babičce"

Více o dotacích

Sdílet referenci na sociálních síťích