• Datum realizace: Březen 2022
  • Doba realizace: 8 dnů
  • Místo realizace: Karviná
Přečtěte si více o rekonstrukci koupelny v Okálu
Zaujala Vás nová koupelna?

Pokud se Vám líbí nově zrekonstruovaná koupelna v podkroví Okálu, neváhejte se na nás obrátit, novou koupelnu si můžete začít užívat již do 10 dnů od zahájení rekonstrukce.

Chci novou koupelnu
Rekonstrukce koupelny v podkroví rodinného domu Okál 117

Rekonstrukce koupelny v podkroví Okálu 117

Rekonstrukce koupelny v podkroví rodinného domu Okál 117 s kompletní výměnou vodovodní a odpadní instalace včetně kuchyně. Předstěna pod střešním oknem byla posunuta blíže ke žlabu, čímž se koupelna prodloužila o cca 30 cm a zvětšený prostor poskytl lepší rozložení zařizovacích předmětů koupelny. Nová předstěna byla vytvořená z SDK profilů a minerální izolace 200 mm.

Na stěny a strop byla provedená instalace parozábrany a impregnovaného sádrokartonu do vlhkých prostor. Tmelení spojů sádrokartonu včetně výztužných bandáží. Do vnitřních rohů byla instalována výztužná páska Strait-Flex, která nahrazuje akrylový tmel, vytváří rovné linie a zabraňuje praskání ve spoji. Stěny jsou obložené obkladem z tvrdé kameniny 300x600 mm s matným povrchem připomínajícím beton. Na podlahu byla instalována tvrdá slinutá dlažba 600x600 mm.

Zařizovací předměty koupelny

Zařizovací předměty koupelny vybrané investorem – Akrylátová vana Ravak, umyvadlo na desku včetně přídavné desky jako odkládací police. Vodovodní baterie v provedení matné černé barvě, vanová, umyvadlová stojánková a pod omítková bidetová sprška. WC modul Geberit se závěsnou mísou. Koupelnové topení se středovým připojením. Závěsná skříňka s jednotným dekorem umyvadlové desky.