Malování interiéru


Natřít místnost novou barvou? Je to jednoduché, nebo je malování o něčem víc? Poznejte, v čem tkví úskalí takového malování interiéru. Malování v Okálu totož není jen tak.

Když vymalovat, tak profesionálně


Každou místnost je třeba čas od času vymalovat. Je to naprosto přirozené, neboť v průběhu času barvy začnou ztrácet svou původní krásu, sem tam se objeví nějaká šmouha, případně vykoukne na světlo světa odřená zeď. Jedná se o naprosto běžné provozní problémy, které se týkají právě zdí. Pokud to velmi dobře znáte, protože bydlíte doma s dětmi, pak víte, že občasné malování interiéru není vůbec na škodu. Právě změnou barvy lze vykouzlit ze zastaralého interiéru zbrusu nový, tedy alespoň v rámci designu.

Pakliže se rozhodnete tuto změnu podstoupit, je třeba se připravit na určité obtíže. Vymalování totiž není zrovna jednoduché, pokud chcete, aby výsledek stál za to. Je třeba mu věnovat nejen dostatek času, ale mít také k dispozici potřebné nástroje. Samotnou kapitolou jsou barvy. Lidé se je snaží mnohdy míchat svépomocí, avšak výsledek zpravidla není zrovna takový, jaký by si člověk představoval. To všechno jsou důvody pro využití specializovaného týmu malířů. Malíř se postará o to, aby místnost vypadala zcela nově, a to třeba jenom po natření stěn na bílou barvu.

Proč se obrátit na malíře?

  • Nebudete si muset dělat starosti ani s přípravou barev, ani se samotným malováním
  • Na provedené služby budete mít záruku od specialistů
  • Výsledek bude přesně odpovídat vašim požadavkům
  • Nestrávíte malováním naprosto žádný čas

Má to své výhody, a proto se vyplatí malování místností přenechat na někom, kdo se o to profesionálně postará.

Důležité je obrátit se na správné specialisty


Pokud vaše volba padne na tým zkušených malířů, který mají dlouholeté zkušenosti s malováním interiéru v Okálu, máte vyhráno. S nanesením nové barvy to totiž ani nezačíná, ani nekončí. Je třeba si uvědomit, že příčky v okálu jsou převážně z dřevotřísky, které jsou potažené sololitem, a tudíž nevhodné na nátěr barvou. Pokud jsou již stěny obložené sádrokartonem, provedou se drobné opravy povrchů a následně se pustíme do malování. Pokud ale máte původní stěny s tapetou, tak levnější variantou oproti sádrokartonu je odstranění původních tapet a následně provedeme tapetování strukturální tapetou Rauhfaser. Tapeta se po zaschnutí může natřít jakoukoli malířskou barvou a to i barevně.

Chceme, aby Váš domov po našem odchodu byl vždy čistý a moderní. Neustále sledujeme současné stavební trendy, díky kterým Vám můžeme nabídnout tradiční i netradiční metody rekonstrukcí Vašeho Okálu.

Kromě malování můžete využít i naše další nabízené služby:

Tapetování

Lepení různých druhů tapet - vliesové, vinylové, papírové, samolepící i přetíratelné malířskou barvou.

Výměna oken

Výměna oken v Okálu je v dnešní době již standardem. Dle náročnosti nám montáž oken zabere pouhý 1 až 2 dny.

Podlahářské práce

Pokládka podlahové krytiny - plovoucí, laminátové, vinylové, PVC, koberce, dlažba. Vyrovnání podlahy nivelační stěrkou.

Sádrokartonářské práce

Co všechno je možné se sádrokartonem vyřešit? - obložení původních stěn, rozdělení místností, snížení stropu, zlepšení tepelné a zvukové izolace.

Interiérové dveře

Když koupit nové dveře, tak rovnou i s vhodnými zárubněmi. Tyto úpravy se vyplatí realizovat dohromady, čímž budete mít vystaráno na mnoho let dopředu.

zateplení fasády

Rekonstrukce okálu se rozhodně neobejde bez zateplení fasády. Svěřte zateplení svého domu odborníkům v oboru a ušetřete na vytápění.

© 2021 Rekwork.cz