Výměna oken

Výměna oken v Okálu je v dnešní době již standardem. Dle náročnosti nám montáž oken zabere pouhý 1 až 2 dny včetně kompletního zapravení.

Poříďte si nová okna
včetně vchodových dveří

Mezi činnosti, které se zpravidla provádějí v rámci celkové rekonstrukce rodinných domů Okál, patří zejména výměna oken a dveří.Tato výměna by se měla realizovat nejen z estetických důvodů, ale také z ekonomických, jelikož díky novým oknům a dveřím lze výrazně snížit náklady na vytápění a zároveň zvýšit komfort bydlení.

Již nějakou dobu lidé začali vyměňovat stará dřevěná okna za moderní plastová. Právě umělé hmoty umožnily vyrábět zcela nový typ oken, který disponuje mnoha důležitými technickými vlastnostmi. Ať už jde o požadavek na vysokou tepelnou nebo zvukovou izolaci, lidé začali být na kvalitu oken náročnější. Proto vznikly nejrůznější řady plastových oken, které se odlišují především pokročilostí a použitými technologiemi.

Zařizovací předměty a materiály použité v minulosti nemají takovou životnost, aby bylo možné místnost vyhotovenou těmito materiály nadále bez problémů používat. A právě zde přichází na řadu rekonstrukce koupelny v Okálu.

Rekonstrukce koupelny je investicí do vlastního pohodlí a zdraví. Je to příležitost vytvořit prostor, který bude nejen funkční, ale také esteticky přitažlivý. Je to šance přeměnit koupelnu v oázu klidu a relaxace, která bude odpovídat vašim individuálním potřebám a představám.

Je vhodné vybírat vchodové dveře
na základě oken?

Tak jako společnost SULKO vyrábí plastová okna, tak vyrábí i vchodové dveře. Jde opět o produktovou řadu Classic Design, od které lze očekávat nejenom skvělý vzhled, ale také stoprocentní funkčnost. Nižší rám u těchto vchodových plastových dveří zajišťuje více světla prostupující do místnosti, pětikomorový systém je pak skvělým kompromisem mezi izolací a samotnou cenou.

Výhodou této produktové řady je její osvědčenost, ale také relativně nízká pořizovací cena. Příznivá cena však neznamená, že by okna byla jakkoliv poddimenzovaná. Jedná se o plnohodnotnou volbu pro všechny novostavby či rekonstrukce, kde je zájmem nahradit zastaralá okna těmi moderními.

Odolnost, Design a Funkčnost: Proč si Vybrat Okna a Dveře od SULKO

SULKO je český výrobce plastových oken s více než dvacetiletou zkušeností, a my jsme hrdí na to, že dodáváme jejich produkty. Lidé si oblíbili okna a dveře od SULKO, zejména díky celkové dostupnosti, což je činí vhodnými pro výměnu v Okálu. Příkladem je produktová řada s označením Classic Design, která disponuje pětikomorovou konstrukcí, a to při výběru mezi dvojsklem nebo trojsklem. Tato řada najde uplatnění nejenom v bytových objektech, ale také v objektech s komerčním, průmyslovým nebo dokonce historickým zaměřením.

Vysoká odolnost spolu se skvělým designem dělá produkty z řady Classic Design velmi oblíbené. Ať už se rozhodnete pro okna či vchodové dveře od SULKO, můžete nám důvěřovat, že vždy dostanete kvalitní český produkt od tohoto předního výrobce. Životnost plastového okna přesahuje padesát let při zachování všech jeho vlastností. Po celou dobu se můžete spolehnout na vysokou funkčnost a stálost barvy povrchu nových oken. Při každodenním užívání oceníte snadné ovládání a plynulé otevírání oken.

Výměna vchodových dveří

Zároveň se doporučuje s výměnou oken i výměna vchodových dveří, s velkým množstvím variant prosklení včetně příslušenství. Mezi doplňky k různým typům dveří nabízíme poštovní schránky, domovní vrátné, zvonkové kabely a jejich napojení na systém domácích telefonů.

Příslušenství k oknům

Jako příslušenství k oknům (i dodatečně) nabízíme žaluzie, ochranné sítě proti hmyzu, exterierové předokenní rolety nebo markýzy.

Servis oken

Provádíme servisní práce na rodinných domech Okál formou rychlého servisu, s garancí dodržení termínu nástupu. Našim cílem je zajistit stávajícím i novým zákazníkům poskytnutí kvalitních řemesel, jak pro odstranění okamžitých závad tak i pro běžné plánované opravy.

Průběh instalace nových oken

 • Zakrytí podlah a radiátorů kartonem nebo folií, v obývacím pokoji demontáž mramorových desek s topné lavice
 • Demontáž křídel, vylámaní rámů a uložení na předem dohodnuté místo
 • Nalepení na rám paropropustnou pásku TwinAktiv, zaručí funkčnost tepelné izolace a zabrání tvorbě plísní
 • Osazení okenního rámu, jeho vyvážení, ukotvení do stavební konstrukce
 • Osazení vnitřního parapetu a podparapetního L profilu
 • Zapěnění rámu a nalepení interiérové parotěsné pásky TwinAktiv ke stavební konstrukci
 • Interiérové zapravení špalet bílými laminátovými lištami a následné tmelení spár, lišta-stěna akrylátový tmel, lišta-rám bílí silikon, z exteriéru bílý nebo transparentní silikon
 • Montáž doplňků, žaluzie, sítě proti hmyzu a další
 • Zcela samozřejmé je provedení hrubého úklidu, odstranění nečistot a vyčištění prostor okolo oken jak venku, tak v interiéru
 • Montážnik ověří úplnost a kvalitu zhotoveného díla a předvede zákazníkovi funkčnost instalovaných oken
 • Pověřený montážnik a zákazník pak společně provedou předání hotového díla a podepíšou předávací protokol
Seznam

Cenová nabídka zdarma!

Zdarma a nezávazně zpracujeme cenovou nabídku! V případě že budete s ní souhlasit, přistoupíme k osobnímu jednání pro doplnění detailu rekonstrukce.