Montáž sádrokartonu


Sádrokarton a jeho montáž je spojená s nízkými finančními náklady. Celá instalace navíc zabere jenom málo času, navíc výsledek rozhodně stojí za to.

Méně omezení, více výhod


Malá tloušťka materiálu a nízká nosnost může v lidech vznášet pochyby o tepelné a zvukové izolaci. Je přitom známé, že právě díky tomuto materiálu je možné izolaci vylepšit opravdu rapidním způsobem. Přitom se není třeba obávat ani toho, že byste ztratili soukromí. Zvuk se totiž s použitím tepelné izolace a správně zvolené sádrokartonové desce přenášet nebude.

Nejlepší sádrokartonovou deskou, jak stvořenou pro montáž v Okálech na stěny i strop, je modrá akustická sádrokartonová deska Rigips MA (DF) Activ‘Air. Deska dokáže snížit během několika dní koncentraci formaldehydu v místnosti až o 70% za předpokladu, že je použito 1m2 desky Activ´Air® na 1m3 vzduchu v místnosti. V rodinném domě Okál se koncentrace formaldehydu snížila až o 84%.

Látky které obsahují desky Activ´Air, vydrží pohlcovat formaldehyd až po dobu minimálně 50 let. Deska má také speciální jádro se zvýšeným požadavkem na vzduchovou neprůzvučnost a požární odolnost. Ve spojení s rekonstrukcí podlahy a při použití podlahových prvků fermacell se zbavíme všech starých koberců a dřevotřísek (přes 100m2), tím ještě více snížíme množství formaldehydu v ovzduší.

zefektivněte rekonstrukci Okálu díky sádrokartonu

Sádrokarton je velmi často diskutovaný stavební materiál. Má to hned několik důvodů, pro které se stal tento stavební materiál oblíbený zejména pro interiér. Co všechno je možné se sádrokartonem vyřešit?

  • Rozdělení místností
  • Snížení stropu
  • Zlepšení tepelné a zvukové izolace

Když si to shrneme: deska čistí vzduch od škodlivého formaldehydu a to až po dobu 50 let. Má speciální jádro pro vzduchovou neprůzvučnost, při použití na obě strany příčky se navíc ještě neprůzvučnost zdvojnásobí. Protipožární odolnost v dřevostavbě Okál - samozřejmost. Pokud to s rekonstrukcí Okálu myslíte vážně, rozhodně byste se této desce neměli vyhnout.

Možnosti instalace jsou
velmy bohaté


Jak lze tedy chápat, sádrokarton nabízí opravdu zajímavé možnosti pro interiér. Ať už se proto rozhodnete pro montáž tohoto materiálu namísto starých příček, nebo pro opláštění těch stávajících, můžete očekávat, že vám to přinese mnohem více výhod než nevýhod. Stačí jenom kontaktovat správné řemeslníky, kteří se o montáž postarají profesionálním způsobem.

Chceme, aby Váš domov po našem odchodu byl vždy čistý a moderní. Neustále sledujeme současné stavební trendy, díky kterým Vám můžeme nabídnout tradiční i netradiční metody rekonstrukcí Vašeho Okálu.

Kromě montáže sádrokartonu můžete využít i naše další nabízené služby:
Tapetování

Lepení různých druhů tapet - vliesové, vinylové, papírové, samolepící i přetíratelné malířskou barvou.

Výměna oken

Výměna oken v Okálu je v dnešní době již standardem. Dle náročnosti nám montáž oken zabere pouhý 1 až 2 dny.

Malování

Natřít místnost novou barvou? Je to jednoduché, nebo je malování interiéru í o něčem víc? Poznejte, v čem tkví úskalí takového malování.

Podlahářské práce

Pokládka podlahové krytiny - plovoucí, laminátové, vinylové, PVC, koberce, dlažba. Vyrovnání podlahy nivelační stěrkou.

Interiérové dveře

Když koupit nové dveře, tak rovnou i s vhodnými zárubněmi. Tyto úpravy se vyplatí realizovat dohromady, čímž budete mít vystaráno na mnoho let dopředu.

Rekonstrukce koupelny

Trendem je v současnosti vybudování prostoru pro sprchu se sprchovou zástěnou, odtokem vody do žlabu a s vanou v jedné koupelně.

© 2021 Rekwork.cz