Rekonstrukce koupelny


Čistota je s koupelnou spojená jako se žádnou jinou místností. Přitom největší vliv na čistotu má stav koupelny. Jste-li nespokojeni, neváhejte rekonstruovat.

Opravte koupelnu a zpříjemněte
si pobyt v ní


Koupelna je místo symbolizující čistotu. Starý a již opotřebovaný interiér přitom nemůže navozovat pocity jakékoliv čistoty. Proto se lidé rozhodují pro rekonstrukce koupelen v Okálech, které jsou v poslední době stále častější. Důvodem je i dosluhování zařizovacích předmětů, padání obkladů a v nejhorším případě i tvorbě plísní či hniloby v prostoru vany. Obklady nalepené disperzním lepidlem přímo na dřevotřískovou stěnu a bez jakékoliv hydroizolace s vydroleným cementem ze spar, nemůže táto stěna odolávat náporu vlhkosti příliš dlouho.

Tyto zařizovací předměty přitom nedisponují takovou životností, aby bylo možné místnost vyhotovenou těmito materiály nadále používat. A to je důvodem pro změnu a z toho plynoucí rekonstrukce koupelny v Okálu.

Co všechno rekonstrukce koupelny vlastně obnáší?

Na začátku je třeba stanovit rozsah samotných prací. Začíná se tím, že celá koupelna se vybourá, odstraní původní podlaha, načež se volí nové dispozice, rozložení zařizovacích předmětů, použité materiály a podobně. Možné je posunout příčku do vedlejšího pokoje a tak rozšířit koupelnu. Rovněž se může vytvořit koupelna úplně v jiné místnosti a z původní vytvořit šatnu.

Jakmile jsou zřejmé dispozice, mohou přijít na řadu instalatérské práce, na které navazuje montáž sádrokartonu, montáž nové podlahy Fermacell a lepení obkladů. Právě ty dají koupelně konečný vzhled, a to spolu s pokládkou dlažby. Samotná dlažba pak bývá jasnou volbou pro svou dlouhou životnost, odolnost proti vlhkosti a skvělému vzhledu. V dnešní době jsou k mání i jiné materiály, jako například speciálně upravené dřevo nebo různé typy betonových stěrek, které dokážou změnit interiér opravdu k nepoznání. Fantazii se proto meze nekladou, a tak záleží na každém jedinci, co si bude ve své nové koupelně přát.

Chceme, aby Váš domov po našem odchodu byl vždy čistý a moderní. Neustále sledujeme současné stavební trendy, díky kterým Vám můžeme nabídnout tradiční i netradiční metody rekonstrukcí Vašeho Okálu.

Kromě rekonstrukce koupelny můžete využít i naše další nabízené služby:

Tapetování

Lepení různých druhů tapet - vliesové, vinylové, papírové, samolepící i přetíratelné malířskou barvou.

Výměna oken

Výměna oken v Okálu je v dnešní době již standardem. Dle náročnosti nám montáž oken zabere pouhý 1 až 2 dny.

Malování

Natřít místnost novou barvou? Je to jednoduché, nebo je malování interiéru í o něčem víc? Poznejte, v čem tkví úskalí takového malování.

Sádrokartonářské práce

Co všechno je možné se sádrokartonem vyřešit? - obložení původních stěn, rozdělení místností, snížení stropu, zlepšení tepelné a zvukové izolace.

Interiérové dveře

Když koupit nové dveře, tak rovnou i s vhodnými zárubněmi. Tyto úpravy se vyplatí realizovat dohromady, čímž budete mít vystaráno na mnoho let dopředu.

zateplení fasády

Rekonstrukce okálu se rozhodně neobejde bez zateplení fasády. Svěřte zateplení svého domu odborníkům v oboru a ušetřete na vytápění.

© 2021 Rekwork.cz