Montáž sádrokartonu

Montáž sádrokartonu je spojená s nízkými finančními náklady. Celá instalace zabere jenom málo času, navíc výsledek rozhodně stojí za to

Méně omezení, více výhod

Malá tloušťka materiálu a nízká nosnost může v lidech vznášet pochyby o tepelné a zvukové izolaci. Je přitom známé, že právě díky tomuto materiálu je možné izolaci vylepšit opravdu rapidním způsobem. Přitom se není třeba obávat ani toho, že byste ztratili soukromí. Zvuk se totiž s použitím tepelné izolace a správně zvolené sádrokartonové desce přenášet nebude.

Nejlepší sádrokartonovou deskou, jak stvořenou pro montáž v Okálech na stěny i strop, je modrá akustická sádrokartonová deska Rigips MA (DF) Activ‘Air. Deska dokáže snížit během několika dní koncentraci formaldehydu v místnosti až o 70% za předpokladu, že je použito 1m2 desky Activ´Air® na 1m3 vzduchu v místnosti. V rodinném domě Okál se koncentrace formaldehydu snížila až o 84%.

Látky které obsahují desky Activ´Air, vydrží pohlcovat formaldehyd až po dobu minimálně 50 let. Deska má také speciální jádro se zvýšeným požadavkem na vzduchovou neprůzvučnost a požární odolnost. Ve spojení s rekonstrukcí podlahy a při použití podlahových prvků fermacell se zbavíme všech starých koberců a dřevotřísek (přes 100m2), tím ještě více snížíme množství formaldehydu v ovzduší.

Rekonstrukce koupelny je investicí do vlastního pohodlí a zdraví. Je to příležitost vytvořit prostor, který bude nejen funkční, ale také esteticky přitažlivý. Je to šance přeměnit koupelnu v oázu klidu a relaxace, která bude odpovídat vašim individuálním potřebám a představám.

zefektivněte rekonstrukci Okálu díky sádrokartonu

Sádrokarton je velmi často diskutovaný stavební materiál. Má to hned několik důvodů, pro které se stal tento stavební materiál oblíbený zejména pro interiér. Co všechno je možné se sádrokartonem vyřešit?

  • Rozdělení místností
  • Snížení stropu
  • Zlepšení tepelné a zvukové izolace

Možnosti instalace jsou velmy bohaté

Jak lze tedy chápat, sádrokarton nabízí opravdu zajímavé možnosti pro interiér. Ať už se proto rozhodnete pro montáž tohoto materiálu namísto starých příček, nebo pro opláštění těch stávajících, můžete očekávat, že vám to přinese mnohem více výhod než nevýhod. Stačí jenom kontaktovat správné řemeslníky, kteří se o montáž postarají profesionálním způsobem.

Cenová nabídka zdarma!

Zdarma a nezávazně zpracujeme cenovou nabídku! V případě že budete s ní souhlasit, přistoupíme k osobnímu jednání pro doplnění detailu rekonstrukce.