Půdní vestavba

Vybudování půdní vestavby v rodinném domě Okál 117, 118, 104 a 105. Ideální možnost, jak získat zcela nový prostor

O původní vestavbě

I když Okál Rýmařov nabízel rodinné domy včetně půdní vestavby, ne všichni si ji nechaly vybudovat. Služba byla příplatková, a mnohdy si nastávající majitelé těchto domů nemohli dovolit navýšit svůj rozpočet o několik desítek tisíc, nebo ani nepotřebovaly rozšířit dům o další obytný prostor. Kdo si však přál a nechal si vybudovat vestavbu, získal tím dalších bezmála 70 m2 obytné plochy. Vestavba byla vybudována dřevotřískovou konstrukcí ukotvenou na krovy, kleštiny a překrytou 90 mm skelnou izolaci. Na dnešní izolační požadavky téměř katastrofa, ale původní vestavby slouží se „zubem času“ již více jak 50 let.

Půdní vestavba na Okálu 117

Jaké možnosti nabízí podkroví Okálu pro vybudování vestavby?

Dnešní možnosti, jak si nechat vybudovat vysněnou vestavbu jsou téměř bez hranic a my Vám pomůžeme přetvořit Váš sen ve skutečnost.

Typ Okálu
118/38°
Užitná plocha
63 m2
Realizace
na klíč
Hotovo
do 60 dnů
Záruka
36 měsíců

Family - Okál 118/38°

Tradiční Okál 117 je ve většině případů postaven s komínem uprostřed podkroví. V případě půdní vestavby Family je komín umístěn blíže žlabu střechy. Malé množství rodinných domů Okál 118 má komín postavený blíže kraji střechy u žlabu, a tím pádem se při budování vestavby nachází za předstěnou kuchyně.

Chodba je vybavena světlovodem Velux, zateplenými půdními stahovacími schody Lusso a vestavnou skříní. Komoru využijete pro uložení domácích potřeb, a rovněž je v ní instalován el. rozvaděč. Centrum všeho dění je však v obývacím prostoru, který je spojený s kuchyní. Kuchyně je ve tvaru U s jedním střešním oknem a efektivně využitým prostorem v blízkosti jídelního stolu. V obývacím prostoru jsou instalována tři střešní okna spojená horizontálně.

Vybudovaná mansarda, která je součástí dětského pokoje, poskytne dostatečný prostor pro pracovní stůl. V prostorné koupelně se sprchovým koutem i vanou si užijete relaxaci po celodenní práci. Závěsné WC s bidetem vám zase usnadní úklid koupelny.

Cenová nabídka zdarma!

Zdarma a nezávazně zpracujeme cenovou nabídku! V případě že budete s ní souhlasit, přistoupíme k osobnímu jednání pro doplnění detailu rekonstrukce.