Tapetování pokojů


Tapetování Okálu je zpět v módě. Proč tedy nevyužít výhody této technologie? Poznejte výhody oproti klasickému malování a zkrášlete tímto způsobem svůj interiér.

Není třeba malovat, když jsou k mání tapety


Lidé si myslí, že tapetování v Okálech je výsadou minulého století a také režimu. Není to však pravda. Tapety mají své pevné místo v nejrůznějších místnostech. Dětské či obývací pokoje, chodby nebo třeba podkroví. Tam všude a na mnohých dalších místech se dají tapety aplikovat a bohatě využít.

Jaké jsou obecné vlastnosti tapet a jejich aplikace?

  • Díky zajímavým motivům a vzorům je možné vymanit se z nudných jednolitých barev
  • Tapety jsou odolné proti otěru, mnohdy jsou také omyvatelné
  • Na slunci neblednou, a tak si zachovávají svůj původní vzhled po celou dobu životnosti
  • možné je aplikovat na nejrůznější materiály, a to včetně dřeva nebo sádrokartonu
  • V případě zájmu je možné tapety velmi rychle vyměnit za jiné

Tohle jsou hlavní důvody, proč by vás tapetování mělo zajímat. Když opomenete nespočet různých barevných variant a designových motivů, představují tapety velmi praktický způsob, jak změnit design místností.

Předpokladem dlouhé životnosti je odborná aplikace


Ačkoliv si možná ještě pamatujete, jak se dříve tapetovalo, je třeba vědět, že dnešní postupy jsou mnohem jiné. Zejména jde o možné nástroje, které lze při aplikaci použít, stejně jako množství různých přípravků. Při profesionální aplikaci navíc máte jistotu, že tapety na svém místě vydrží opravdu dlouho, a vy se tak budete moci těšit ze všech výhod, které tapety přináší.

Tapetování v Okálu.

Pokud ještě nemáte stěny obložené sádrokartonem, tak nejlepší volba v Okálech je hojně využívána přetiratelné tapeta Rauhfaser, je vyrobená z 90% recyklovaného papíru a různých sruktur. Po zaschnutí se může tapeta natřít jakoukoli interiérovou barvou a odstínem. Barva se může aplikovat na tapety opakovaně až 7x.

Tapetování v Okálu

Řekněte stop nudným zdem

Tapety mohou vyřešit změnu designu místnosti opravdu elegantně, přitom aplikace nebude nikterak náročná. Navíc se nemusíte obávat toho, že byste si barvami zašpinili veškeré vybavení. Tapety je totiž možné aplikovat velmi opatrně, a to bez příprav, které jsou nezbytné před malováním. Malování a tapetování lze navíc spojit, a proto můžete využít výhod obou způsobů, které slouží ke změně designu místnosti.

Chceme, aby Váš domov po našem odchodu byl vždy čistý a moderní. Neustále sledujeme současné stavební trendy, díky kterým Vám můžeme nabídnout tradiční i netradiční metody rekonstrukcí Vašeho Okálu.

Kromě tapetování můžete využít i naše další nabízené služby:
Podlahářské práce

Pokládka podlahové krytiny - plovoucí, laminátové, vinylové, PVC, koberce, dlažba. Vyrovnání podlahy nivelační stěrkou.

Výměna oken

Výměna oken v Okálu je v dnešní době již standardem. Dle náročnosti nám montáž oken zabere pouhý 1 až 2 dny.

Malování

Natřít místnost novou barvou? Je to jednoduché, nebo je malování interiéru í o něčem víc? Poznejte, v čem tkví úskalí takového malování.

Sádrokartonářské práce

Co všechno je možné se sádrokartonem vyřešit? - obložení původních stěn, rozdělení místností, snížení stropu, zlepšení tepelné a zvukové izolace.

Interiérové dveře

Když koupit nové dveře, tak rovnou i s vhodnými zárubněmi. Tyto úpravy se vyplatí realizovat dohromady, čímž budete mít vystaráno na mnoho let dopředu.

Rekonstrukce koupelny

Trendem je v současnosti vybudování prostoru pro sprchu se sprchovou zástěnou, odtokem vody do žlabu a s vanou v jedné koupelně.

Cenová nabídka zdarma!

V realizaci rekonstrukcí rodinných domů Okál máme bohaté zkušenosti a rádi a ochotně Vám poradíme. Stačí vyplnit formulář níže a my Vás budeme v co nejkratší době kontaktovat. Zdarma zpracujeme cenovou nabídku a v případě, že budete s cenovou nabídkou souhlasit, přistoupíme k osobnímu jednání pro doplnění detailu rekonstrukce.

Kontaktní formulář
© 2021 Rekwork.cz