Výměna interiérových dveří


Když vyměnit interiérové dveře v Okálu, tak rovnou i s vhodnými zárubněmi. Interiérové dveře s obložkovou zárubní jsou velmi oblíbenou investicí všech obyvatel těchto dřevostaveb.

Zvládněte výměnu dveří
i včetně zárubní


Rekonstrukce interiéru spočívá nejen v nových tapetách, vymalování zdí, výměně elektroinstalačních prvků nebo třeba položení nové podlahy. Je možné také vyměnit dveře, a to ideálně i včetně obložkových zárubní. Při výměně interiérových dveří v Okálu je potřeba zvážit, zda-li jsou již stěny obložené sádrokartonem. Při pozdější instalaci sádrokartonu tak příčky nabydou o 2.5 cm a záklopy by nedosáhly do drážek. Rovněž dodáváme namísto dvířek jističové skříně nové v designu dveří s jednostrannou obložkou. Na místo původních prahů dodáváme nové dubové, lakované.

Dýhované dveře jako vrchol designu?

Pokud máte jasno v tom, že chcete nové dveře včetně zárubní, přichází na řadu výběr samotného typu dveří. Zatímco dříve se o vzhledu příliš nepřemýšlelo, v dnešní době je k mání nespočet různých typů dveří. Lidé často volí dýhované dveře, a to zejména díky luxusnímu vzhledu pravého dřeva. Poměrně tenká vrstva pravého dřeva přitom jasně říká, že jde o dveře, které stojí za to mít ve své domácnosti.

Interiérové dveře s obložkovou zárubní jsou tedy velmi oblíbenou investicí mnoha lidí. Cenově tato úprava nevychází vůbec špatně, navíc samotná instalace je záležitostí chvilky.

Firma Sepos jako záruka kvality


Chcete-li mít ve své domácnosti dveře včetně obložkových zárubní, které vydrží dlouho, nebudou drahé, a navíc budou vypadat hezky, tak se můžete spolehnout na produkty sepos a na naši zkušenost a profesionalitu s montáží interiérových dveří.

Co ještě můžete mít v Okálu v designu dveří?

S dodávkou nových dveří zajistíme nová dvířka jističové skříně v zádveří

V případě změny dispozice dveří do obývacího pokoje je možné zabudovat světlíky do nosné příčky, viz. foto.

Chceme, aby Váš domov po našem odchodu byl vždy čistý a moderní. Neustále sledujeme současné stavební trendy, díky kterým Vám můžeme nabídnout tradiční i netradiční metody rekonstrukcí Vašeho Okálu.

Kromě výměny interiérových dveří můžete využít i naše další nabízené služby:

Podlahářské práce

Pokládka podlahové krytiny - plovoucí, laminátové, vinylové, PVC, koberce, dlažba. Vyrovnání podlahy nivelační stěrkou.

Výměna oken

Výměna oken v Okálu je v dnešní době již standardem. Dle náročnosti nám montáž oken zabere pouhý 1 až 2 dny.

Malování

Natřít místnost novou barvou? Je to jednoduché, nebo je malování interiéru í o něčem víc? Poznejte, v čem tkví úskalí takového malování.

Sádrokartonářské práce

Co všechno je možné se sádrokartonem vyřešit? - obložení původních stěn, rozdělení místností, snížení stropu, zlepšení tepelné a zvukové izolace.

Tapetování

Lepení různých druhů tapet - vliesové, vinylové, papírové, samolepící i přetíratelné malířskou barvou.

Rekonstrukce koupelny

Trendem je v současnosti vybudování prostoru pro sprchu se sprchovou zástěnou, odtokem vody do žlabu a s vanou v jedné koupelně.

Logo Sepos

Tradice a poctivost již 30 let

Sepos je přední, ryze česká rodinná firma s třiceti letou tradicí ve výrobě interiérových dveří a zárubní.