Výměna oken


Výměna oken v Okálu je v dnešní době již standardem. Dle náročnosti nám montáž oken zabere pouhý 1 až 2 dny včetně kompletního zapravení.

Poříďte si nová okna
včetně vchodových dveří


Mezi činnosti, které jsou zpravidla v rámci celkové rekonstrukce rodinných domů Okál, patří zejména výměna oken a dveří. Výměna by se měla provádět nejen z estetických důvodů, ale také z důvodů ekonomických, jelikož díky novým oknům a dveřím lze výrazně snížit náklady na vytápění a zvýší komfort bydlení.

Je to již nějaká doba, co lidé začali vyměňovat stará dřevěná okna za ta moderní plastová. Právě umělé hmoty umožnily vyrábět zcela nový typ oken, který disponuje mnoha důležitými technickými vlastnostmi. Ať už jde o požadavek vysoké tepelné nebo zvukové izolace, lidé zkrátka začali být na kvalitu oken náročnější. Proto vznikly nejrůznější řady plastových oken, které se odlišují zejména pokročilostí nebo použitými technologiemi.

Je vhodné vybírat vchodové dveře
na základě oken?

Tak jako společnost SULKO vyrábí plastová okna, tak vyrábí i vchodové dveře. Jde opět o produktovou řadu Classic Design, od které lze očekávat nejenom skvělý vzhled, ale také stoprocentní funkčnost. Nižší rám u těchto vchodových plastových dveří zajišťuje více světla prostupující do místnosti, pětikomorový systém je pak skvělým kompromisem mezi izolací a samotnou cenou.

Výhodou této produktové řady je její osvědčenost, ale také relativně nízká pořizovací cena. Příznivá cena však neznamená, že by okna byla jakkoliv poddimenzovaná. Jedná se o plnohodnotnou volbu pro všechny novostavby či rekonstrukce, kde je zájmem nahradit zastaralá okna těmi moderními.

SULKO je český výrobce plastových oken, a to s více než dvacetiletou zkušeností. Lidé si oblíbili produkty tohoto výrobce, a to zejména díky celkové dostupnosti, pro kterou jsou plastová okna SULKO vhodné pro výměnu v Okálu. Příkladem je produktová řada s označením Classic Design, která disponuje pětikomorovou konstrukcí, a to při výběru mezi dvojsklem nebo trojsklem. Okna řady Classic Design najdou uplatnění nejenom v bytových objektech, ale také v objektech s komerčním, průmyslovým nebo dokonce historickým zaměřením.

Vysoká odolnost spolu se skvělým designem dělá produkty z řady Classic Design velmi oblíbené. Ať už se rozhodnete pro okna či dveře, můžete nám důvěřovat, že vždy dostanete kvalitní český produkt společnosti SULKO, která je zároveň předním českým výrobcem. Životnost plastového okna přesahuje padesát let při zachování všech jeho vlastností. Po celou dobu se můžete spolehnout na vysokou funkčnost a stálost barvy povrchu nových oken. Při každodenním užívání oceníte snadné ovládání a plynulé otevírání oken.

Výměna vchodových dveří


Zároveň se doporučuje s výměnou oken i výměna vchodových dveří, s velkým množstvím variant prosklení včetně příslušenství. Mezi doplňky k různým typům dveří nabízíme poštovní schránky, domovní vrátné, zvonkové kabely a jejich napojení na systém domácích telefonů.

Příslušenství k oknům


Jako příslušenství k oknům (i dodatečně) nabízíme žaluzie, ochranné sítě proti hmyzu, exterierové předokenní rolety nebo markýzy.

Servis oken


Provádíme servisní práce na rodinných domech Okál formou rychlého servisu, s garancí dodržení termínu nástupu. Našim cílem je zajistit stávajícím i novým zákazníkům poskytnutí kvalitních řemesel, jak pro odstranění okamžitých závad tak i pro běžné plánované opravy.

Průběh instalace nových oken


 • Zakrytí podlah a radiátorů kartonem nebo folií, v obývacím pokoji demontáž mramorových desek s topné lavice
 • Demontáž křídel, vylámaní rámů a uložení na předem dohodnuté místo
 • Nalepení na rám paropropustnou pásku TwinAktiv, zaručí funkčnost tepelné izolace a zabrání tvorbě plísní
 • Osazení okenního rámu, jeho vyvážení, ukotvení do stavební konstrukce
 • Osazení vnitřního parapetu a podparapetního L profilu
 • Zapěnění rámu a nalepení interiérové parotěsné pásky TwinAktiv ke stavební konstrukci
 • Interiérové zapravení špalet bílými laminátovými lištami a následné tmelení spár, lišta-stěna akrylátový tmel, lišta-rám bílí silikon, z exteriéru bílý nebo transparentní silikon
 • Montáž doplňků, žaluzie, sítě proti hmyzu a další
 • Zcela samozřejmé je provedení hrubého úklidu, odstranění nečistot a vyčištění prostor okolo oken jak venku, tak v interiéru
 • Montážnik ověří úplnost a kvalitu zhotoveného díla a předvede zákazníkovi funkčnost instalovaných oken
 • Pověřený montážnik a zákazník pak společně provedou předání hotového díla a podepíšou předávací protokol

Galerie Výměny oken a vchodových dveří

Reference stavebních prací na Okálu

Chceme, aby Váš domov po našem odchodu byl vždy čistý a moderní. Neustále sledujeme současné stavební trendy, díky kterým Vám můžeme nabídnout tradiční i netradiční metody rekonstrukcí Vašeho Okálu.

Kromě výměny oken můžete využít i naše další nabízené služby:
Podlahářské práce

Pokládka podlahové krytiny - plovoucí, laminátové, vinylové, PVC, koberce, dlažba. Vyrovnání podlahy nivelační stěrkou.

Tapetování

Lepení různých druhů tapet - vliesové, vinylové, papírové, samolepící i přetíratelné malířskou barvou.

Malování

Natřít místnost novou barvou? Je to jednoduché, nebo je malování interiéru í o něčem víc? Poznejte, v čem tkví úskalí takového malování.

Sádrokartonářské práce

Co všechno je možné se sádrokartonem vyřešit? - obložení původních stěn, rozdělení místností, snížení stropu, zlepšení tepelné a zvukové izolace.

Interiérové dveře

Když koupit nové dveře, tak rovnou i s vhodnými zárubněmi. Tyto úpravy se vyplatí realizovat dohromady, čímž budete mít vystaráno na mnoho let dopředu.

Rekonstrukce koupelny

Trendem je v současnosti vybudování prostoru pro sprchu se sprchovou zástěnou, odtokem vody do žlabu a s vanou v jedné koupelně.

Logo sulko

Kvalita a technologie

Sulko se zabývá výrobou oken a dveří již od roku 1993 a za tu dobu stihlo v České republice i v zahraničí získali tisíce zákazníků. SULKO je ryze českou rodinnou společností, která staví na tradičních hodnotách a zároveň se snaží být na špici v oblasti kvality a technologické vyspělosti produktů.

© 2021 Rekwork.cz