Dotace pro váš okál

Zjistěte více o možnostech zateplení a modernizace vašeho domu typu Okál s využitím dotací z programu Nová zelená úsporám (NZU). Podrobné informace, podmínky a postup žádosti o dotaci pro rekonstrukci vašeho domu.

Nová zelená úsporám

Nová zelená úsporám je program, který poskytuje finanční podporu pro energetické úspory a využití obnovitelných zdrojů energie v rodinných domech. Dotace je možné získat na zateplení obvodového pláště, výměnu oken, instalaci tepelných čerpadel, solárních kolektorů a dalších opatření.

Dům po babičce

Dům po babičce je speciální program pro majitele starších rodinných domů, který poskytuje dotace na jejich rekonstrukci a modernizaci. Dotace je možné získat na zateplení obvodového pláště, výměnu oken, instalaci tepelných čerpadel, solárních kolektorů a dalších opatření.

Dotace Light

Dotace Light je program pro majitele rodinných domů, kteří plánují menší rekonstrukce nebo modernizace. Dotace je možné získat na zateplení obvodového pláště, výměnu oken, instalaci tepelných čerpadel, solárních kolektorů a dalších opatření.