Rekonstrukce koupelny v podkroví

Podívejte se na naše referenční projekty koupelen. Tyto projekty byly realizovány v rodinných domech typu Okál. Najdete zde detailní obrázky a popis prací.

Rekonstrukce koupelny v podkroví

Rekonstrukce koupelny v podkroví

Rekonstrukce koupelny v podkroví rodinného domu Okál 117 zahrnovala kompletní výměnu vodovodní a odpadní instalace, včetně kuchyně. Předstěna pod střešním oknem byla posunuta blíže ke žlabu, což prodloužilo koupelnu o cca 30 cm. Díky tomu bylo možné lépe rozložit zařizovací předměty. Nová předstěna byla postavena z SDK profilů s minerální izolací o tloušťce 200 mm.

Stěny a strop byly vybaveny parozábranou a impregnovaným sádrokartonem vhodným pro vlhké prostory. Tmelení spojů sádrokartonu bylo provedeno s výztužnými bandážemi. Vnitřní rohy byly vyztuženy páskou Strait-Flex, což eliminuje potřebu akrylového tmelu, zajišťuje rovné linie a brání praskání ve spoji. Stěny jsou obloženy obkladem z tvrdé kameniny o rozměrech 300x600 mm s matným povrchem imitujícím beton. Podlaha je pokryta tvrdou slinutou dlažbou o rozměrech 600x600 mm.

Zařizovací předměty koupelny

Zařizovací předměty koupelny byly vybrány investorem. Jedná se o akrylátovou vanu značky Ravak, umyvadlo na desce s přídavnou deskou sloužící jako odkládací plocha. Vodovodní baterie mají matný černý povrch a zahrnují vanovou, umyvadlovou stojánkovou a pod omítkovou bidetovou sprchu. WC je značky Geberit s závěsnou mísou. Koupelnové topení má středové připojení. Skříňka je závěsná s dekorem shodným s umyvadlovou deskou.

Zaujala Vás nová koupelna?

Pokud se Vám líbí realizovaná koupelna, neváhejte se na nás obrátit, novou koupelnu si můžete začít užívat již do 10 dnů od zahájení rekonstrukce.

Poptat rekonstrukci koupelny

Rekonstrukce koupelny

Přečtěte si více o rekonstrukci koupelny

Více o rekonstrukci koupelny

Dotační informace

Přečtěte si více o dotačních programech "Nová zelená úsporám", "Light" nebo "Dům po babičce"

Více o dotacích

Sdílet referenci na sociálních síťích