Rekonstrukce koupelny s vanou a sprchovým koutem

Podívejte se na naše referenční projekty koupelen. Tyto projekty byly realizovány v rodinných domech typu Okál. Najdete zde detailní obrázky a popis prací.

Rekonstrukce koupelny s vanou a sprchovým koutem
Rekonstrukce koupelny s vanou a sprchovým koutem

Rekonstrukce koupelny s vanou a sprchovým koutem

Při realizaci nové koupelny jsme vyměnili původní sklápěcí okno, které bylo řešené na šířku, za nové, usazené na výšku, pro lepší dostupnost okenní kliky. Rovněž jsme odstranili původní dřevotřískovou podlahu a nahradili ji novou z podlahových prvků Fermacell. Toto se provádí při každé rekonstrukci koupelny, ale i v dalších obytných místnostech Okálu 117.

Instalace dlažby a obkladů

koupelny je z dvou druhů dlažeb s různými rozměry a způsoby kladení. Menší dlažba je kladena snepravidelným vzorem, zatímco větší dlažba je pokládána klasicky na střih. Instalovali jsme kvalitní smaltovanou vanu Kaldewei s dlouhou životností, která je ale oproti původní kratší o deset centimetrů.

Zařizovací předměty koupelny

Nainstalovali jsme umyvadlo se spodní závěsnou skříňkou v bílé lesklé barvě a zrcadlo se zabudovaným světlem, ovládaným pohybovým senzorem umístěným ve spodní části zrcadla. Prostorná sprcha má odtok vody do žlabu a hlavovou sprchu vyvedenou ze stropu, což vám dodá komfortní a relaxační pocit svěžesti. Posuvné sprchové dveře na ložiskových pojezdech usnadní otevírání a zavírání. Dveře jsou vyrobeny z bezpečnostního skla s nanotechnologickým povrchem. Přidali jsme nový topný žebřík s elektrickou topnou tyčí, který můžete využít na sušení ručníků nebo na přitápění v chladnějších dnech. Snížili jsme strop na ocelový rošt a obložili ho sádrokartonem, čímž jsme zakryli přívodní PPR trubku pro hlavovou sprchu.

Zaujala Vás nová koupelna?

Pokud se Vám líbí realizovaná koupelna, neváhejte se na nás obrátit, novou koupelnu si můžete začít užívat již do 10 dnů od zahájení rekonstrukce.

Poptat rekonstrukci koupelny

Rekonstrukce koupelny

Přečtěte si více o rekonstrukci koupelny

Více o rekonstrukci koupelny

Dotační informace

Přečtěte si více o dotačních programech "Nová zelená úsporám", "Light" nebo "Dům po babičce"

Více o dotacích

Sdílet referenci na sociálních síťích