Zateplení fasády na Okálu 117

Podívejte se na naše referenční projekty zateplení. Tyto projekty byly realizovány v rodinných domech typu Okál. Najdete zde detailní obrázky a popis prací.

Zateplení fasády na Okálu 117
Zateplení fasády na Okálu 117

Zateplení fasády na Okálu 117

Ještě, než jsme přistoupili k samotnému zateplení fasády, vyměnili jsme stará dřevěná okna za nová plastová vyrobená společností Sulko s trojitým zasklením v provedení Classic Design a bílé barvě. Výměnu oken jsme rovněž provedli i ve spodní zděné stavbě včetně interiérových i exteriérových parapetů a zapravení.

Nové zateplení fasády na rodinném domě Okál jsme provedli kontaktním zateplovacím systémem společnosti Weber. Využili jsme všechny moderní technologie, které jsou nejvhodnější pro dřevostavbu typu Okál. K lepení izolační desky a následné stěrce jsme použili vysoce pružnou lepicí a stěrkovou hmotu webertherm technik, určenou na dřevostavby. Lepení izolační desky s grafitovou úpravou se zvýšeným izolačním účinkem. Nakonec natažení pastovité finální omítky v zrnitosti 1,5 mm.

Zaujalo vás nové zateplení?

Pokud se Vám líbí realizované zateplení, neváhejte se na nás obrátit. Novou fasádu můžete mít již do 3 týdnů od zahájení prací. Rovněž můžete využít dotaci na zateplení z programu Nová zelená úsporám.

Poptat zateplení Okálu

Zateplení Okálu

Přečtěte si více o zateplení Okálu

Více o zateplení Okálu

Dotační informace

Přečtěte si více o dotačních programech "Nová zelená úsporám", "Light" nebo "Dům po babičce"

Více o dotacích

Sdílet referenci na sociálních síťích